Horizontální žaluzie

ceny

Horizontální žaluzie mají v současných interiérech již své nezastupitelné místo. Jsou účinnou ochranou proti slunečnímu záření, které způsobuje ztrátu originální barevnosti bytových doplňků. Váš interiér si tedy uchová svoji krásu po dlouhou dobu. V létě zabraňují přehřátí místnosti a v zimě zamezí zbytečnému úniku tepla. Kdykoliv spolehlivě ochrání vaše soukromí.

Využití horizontálních žaluzií rozhodně nekončí u oken. Při použití interiérového typu můžete důmyslné a s minimálními nároky na místo členit prostor, zakrývat výklenky, skleněnou výplň dveří apod.
 


Technické údaje

Lamely horizontálních žaluzií jsou vyrobeny z hliníku, s kvalitní povrchovou úpravou, která zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Konstrukční řešení se vyznačuje naprostou spolehlivostí funkce a jednoduchostí ovládání. Lamely dodáváme v šíři 25 mm v široké škále barev. Abychom mohli uspokojit všechny vaše požadavky, vyrábíme několik konstrukčně odlišných typů: meziokenní - vhodný pro zdvojená a špaletová okna, interiérový - vhodný pro vakuová a střešní okna i pro vnitřní využití v interiéru. Tento typ žaluzií můžeme vybavit brzdou, která zvyšuje komfort při ovládání.

 

Více než 50 odstínů.