ISSO žaluzie                  

ceny

ISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určený především k montáži na rám plastových, případně dřevených ISSO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailu uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.

Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována pres převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.
Atypické zastínění

Žaluzie je možné vyrobit do šikmých oken i do oken s obloukem.


Technické údaje

Elegantní a praktický doplněk interiéru. Lamely v imitaci dřeva v šesti odstínech, spodní profil dřevěný, horní profil s krycí dřevěnou lištou.


Konstrukce
detail ovládání řetízku
příchytka pro aretaci ovládacího řetízku
upevnění bočního vedení fixačním kolíkem v rámu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Více než 50 odstínů.