Vertikální žaluzie

ceny

 Estetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou přednosti vertikálních žaluzií, které rozhodují o jejich nákupu. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích. Ale jejich použitelnost je samozřejmě možná také v domácnostech a to jak v obývacích pokojích tak kuchyních, ložnicích a koupelnách.

Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte vaši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy.
Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.

STANDART

Žaluzie určená pro zastínění velkých prosklených stěn , oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.

LUX
Žaluzie s oblým profilem určená pro zastínění velkých prosklených stěn ,oken nebo pro předělení velkých místností. Možnost osazení látkovou lamelou o šířce 127 mm, 89 mm nebo plastovou lamelou.Výběr barevnosti látek je velmi bohatý (desítka různých barev a odstínu), umožňuje splnit Vaše náročné požadavky při zarizování bytu, kanceláře nebo podnikové jednací místnosti. Také zastínění atypických prostor není u vertikálních žaluzií problém, at už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.


Lamele jsou dodávány ve dvou šířkách v modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností je nastavení lamel do libovolné polohy , čímž lze regulovat míru světla v dané místnosti. Ovládání je zajištěno provázkem, ne jehož konci je závaží pro zatahování a roztahování a řetízkem na polohování lamel.

 

Nabízíme cca 230 druhů látek - 24 dekorů .